Kastamonu Üniversitesi | Geleceğini İnşa Edeceğin Üniversite

AKADEMİK KURUL TOPLANTISI 09.01.2024

Fen Fakültesi 2023-2024 Yılı Akademik Kurul Toplantısı 9 Ocak 2024 tarihinde Orman Fakültesi Toplantı Salonunda gerçekleştirildi Toplantıya Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Ahmet Hamdi TOPAL, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Ömer KÜÇÜK ve Öğretim Görevlisi Dr. İbrahim BUDAK da katıldılar. 

Toplantı Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Sayın Talip ÇETER'in açılış konuşması ile başladı. 2022 ve 2023 yıllarında, SCI/SCI Expanded kapsamına giren dergilerde yayınlanan bilimsel makalelerinden dolayı akademisyenlerimize teşekkür belgesi ve hediye takdim edildi. Ayrıca Elsevier ve Stanford Üniversitesi’nden bilim insanlarının her yıl gerçekleştirdiği dünyanın en etkili bilim insanlarının sıralandığı listede yer alan Fizik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Şeref TURHAN’a da rektörümüz tarafından plaket ve teşekkür belgesi verildi. 

Toplantının devamında Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi TOPAL, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Küçük ve Öğretim Görevlisi Dr. İbrahim BUDAK tarafından üniversitemizde yürütülen akademik çalışmalar hakkında bilgiler verdiler. 

{Gallery}akademik2024{\Gallery}